| Product lengte | 190 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| EAN | 5400653009187 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hoes voor voedingskussen |
| Kleur | Tetra Ocre |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Hydrofielstof structuur |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |