| Verpakking breedte | 27 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.60 cm |
| Verpakking lengte | 36.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
| EAN | 8714841974582 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voedingskussenhoes |
| Kleur | Taupebrown |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |