| Product gewicht | 0.51 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 15.20 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 18.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5060442521292 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 maanden |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar garantie op de aansturingsmodule (pompmechanisme) en 90 dagen garantie op de afwasbare onderdelen. Raadpleeg de volledige garantiebepalingen in de meegeleverde gebruiksaanwijzing. |
| Verpakkingsinhoud | 1 USB-C Oplaadkabel |
| Kleur | Wit |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Willow Blossom Holdco Limited |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Betaalde diensten vereist | |
|---|---|
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Met exact hetzelfde apparaat |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Snel opladen |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | USB |
| Type borstkolf | Elektrisch, eenzijdig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Geen flowsysteem |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |