De Foundations Ultra 200-EH baby verschoontafel van kunststof in wit heeft een chique, subtiel ontwerp dat past bij bij ieder toiletdecor. De behuizing van de verschoontafel is gemaakt van duurzaam en gemakkelijk te reinigen polyethyleen met hoge dichtheid. Het zware staal-op-staal scharnier biedt meer sterkte en steun voor een draagvermogen van 160 kg. De verschoontafel wordt geleverd met alle benodigde bevestigingsmaterialen en is inclusief de EZ Mount Backer steunplaat, waardoor het apparaat snel en efficiënt te installeren is. De vergrendelbare inlegvakken minimaliseren het bijvullen en mogelijk vandalisme (sanitaire doekjes apart verkrijgbaar). Inclusief dubbele tassenhaken voor dikke luiertassen. Voldoet aan alle wereldwijde normen.
Kenmerken
Afmetingen (LxBxH): 94 x 30,5 x 10,2 cm.
| Product breedte | 10.20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30.50 cm |
| Product lengte | 94 cm |
| Verpakking breedte | 58.40 cm |
| Verpakking hoogte | 10.20 cm |
| Verpakking lengte | 96.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 12.20 kg |
| EAN | 0849801010197 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Ultra 200-EH baby verschoontafel van kunststof in metallic – opklapbaar met wandmontage |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Stijl | Klassiek |
|---|---|
| Type commode | Wandcommode |