| Product lengte | 65 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 23.40 cm |
| Verpakking hoogte | 2.50 cm |
| Verpakking lengte | 24.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 8717329381858 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Wrapper 0-3 maanden Twig Wild Rose |
| Kleur | Olive Green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 30 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2024 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |