| Product breedte | 1 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 245 cm |
| Product lengte | 420 cm |
| Verpakking breedte | 34.50 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 35.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.90 kg |
| EAN | 8717329376199 |
|---|
| Kleur | Olive Green |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Type babykameraankleding | Klamboe |
|---|
| Inclusief piekstok |
|---|
| Diameter ring in de kap | 245 cm |
|---|