| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 279 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 265 mm |
| Verpakking hoogte | 57 mm |
| Verpakking lengte | 331 mm |
| Verpakkingsgewicht | 252 g |
| EAN | 8712645265882 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Sloth |
| Materiaal | Polyester |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 8712645265882 |
| Lijn | Anima Academy |
| Product diepte | 9 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 6.4 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |