| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 958 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 303 mm |
| Verpakkingsgewicht | 343 g |
| EAN | 8712645303065 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Beige, Kers |
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 030-4174 |
| Lijn | Kidzroom Perfect Picnic |
| Product diepte | 8 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 5.7 l |
| Waterbestendigheid | Niet waterbestendig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Patroon | All-over logoprint |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |