Lekker comfortabel op pad met je kleintje in deze Kinderkraft Grande wandelwagen. De Grande met lig- en zitpositie is een perfecte oplossing voor baby en ouder. De wagen kan met één beweging worden opgevouwen. Het Robuuste ontwerp zorgt voor comfort en veiligheid, door de grote wielen met vering is het extra gemakkelijk manoeuvreren.
De Grande kinderwagen heeft een lekkere grote verstelbare zonnekap. De zitting is gemakkelijk van zit naar slaapstand aan te passen op het moment dat je kleintje wilt slapen. Ook de voetensteun is aan te passen. De Kinderkraft Grande beschikt over een lekkere ruime boodschappenmand.
De Grande wandelwagen beschikt verder over een 5-punts veiligheidsgordel, valbeugel, regenhoes voor de minder mooie dagen en een beenkap (voetenzak).
| Product breedte | 53 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.2 kg |
| Product hoogte | 97 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 4.50 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 8.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10.20 kg |
| EAN | 5902533909278 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 27 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 100 cm |
| Product lengte ingeklapt | 83 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 95 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 9.90 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 57 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 57 cm |