Deze heerlijke ruime badcape van super absorberend en zacht hydrofiel katoen is van het merk KipKep!
De Blenker Badcape is gemaakt van hydrofiel katoen. Hij neemt hierdoor extra goed vocht op en is ideaal voor de gevoelige huid. Dun genoeg om goed de kleine huidplooitjes af te drogen.
Door het rechthoekige formaat kun je je kleintje na het badje er lekker warm in wikkelen. Bij de beentjes zit een lusje waar je de onderste twee punten door kan halen om zo de badcape aan de onderzijde deels dicht te maken. De badcape is onmisbaar na ieder badje.
Kenmerken:
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0.20 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 179 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 303 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 8718182142983 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 badcape met mutsje van hydrofiel katoen |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% hydrofiel katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 100x70 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 60 °C, normaal programma |