Het KipKep Napper Verschoonmatje is heerlijk zacht en lekker comfortabel. Het matje heeft 1 zachte katoenen zijde (ideaal in de zomer) en 1 gecoate zijde. Opgevouwen past het Napper Luieretuitje (niet inbegrepen!) onder de band en vormt een compact pakketje. Vervaardigd uit duurzaam en PVC vrij materiaal. Wasbaar in de wasmachine!
| Product breedte | 340 mm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 mm |
| Product lengte | 640 mm |
| Verpakking breedte | 172 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 320 mm |
| Verpakkingsgewicht | 83 g |
| EAN | 8718182140552 |
|---|
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Afnemen met een natte doek, Machinewas 30 °C, Niet strijken, Niet trommeldrogen, Handwas, Hangend laten drogen, Liggend laten drogen |
|---|