| Product breedte | 340 mm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 mm |
| Product lengte | 640 mm |
| Verpakking breedte | 174 mm |
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Verpakking lengte | 317 mm |
| Verpakkingsgewicht | 121 g |
| EAN | 8718182140712 |
|---|
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Afnemen met een natte doek, Machinewas 30 °C, Niet strijken, Niet trommeldrogen, Handwas, Hangend laten drogen, Liggend laten drogen |