| Verpakking breedte | 150 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 351 mm |
| Verpakkingsgewicht | 391 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8718182143546 |
| Kleur | Denim Blue, blauw |
|---|
| Fabrikant Naam | KipKep B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans |
|---|
| Type kruik | Warmtekussen |
|---|