| Verpakking breedte | 156 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 322 mm |
| Verpakkingsgewicht | 388 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8718182142921 |
| Kleur | Roestbruin |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans |
|---|
| Type kruik | Warmtekussen |
|---|