| Verpakking breedte | 165 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 328 mm |
| Verpakkingsgewicht | 398 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8718182143430 |
| Kleur | Silver Grey, grijs |
|---|
| Fabrikant Naam | KipKep B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans |
|---|
| Type kruik | Warmtekussen |
|---|