| Product breedte | 65 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.17 kg |
| Product hoogte | 75 cm |
| Product lengte | 126 cm |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.16 kg |
| EAN | 8719558480012 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Travelsleeper T5 Grijs |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Schuimstofmatras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |