Het is een reiswieg geschikt vanaf de geboorte waarvan de stijve basis is opgevuld, hoewel we altijd aanraden om een matras te gebruiken voor lange pauzes.
Het heeft wielen om de reiswieg met gemak van het ene deel van het huis naar het andere te verplaatsen.
De Koelstra reiswieg is een ideale reiswieg om mee te nemen op zomervakantie of om eventueel over te stappen naar een ander onderdeel, zoals een bezoek aan het huis van de grootouders waar de baby kan spelen of rusten terwijl hun kleinzoon is thuis.
Dankzij de laterale maya hebben we altijd ons kind in zicht.
Het materiaal van de wieg is een compact canvas type met hoge weerstand en is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
| Product breedte | 65 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.20 kg |
| Product hoogte | 75 cm |
| Product lengte | 126 cm |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.70 kg |
| EAN | 8719558481354 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Travelsleeper T5 Grijs |
| Kleur | Grey Melange |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Schuimstofmatras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |