Ontdek de babyslaapzak winter groen van rib katoen met 3.3 tog. Perfecte pasvorm en een deelbare rits voor makkelijk verschonen en gebruik in de autostoel. Comfortabel en veilig slapen
- Veilige pasvorm
- Warmtewaarde 3.3 tog, ideaal voor de winter
- Deelbare rits voor eenvoudig verschonen
- Geschikt voor autostoel en maxi cosi
| Product lengte | 80 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28.80 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 46.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| EAN | 8719033412866 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 83 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |