| Product lengte | 80 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 37.80 cm |
| Verpakking hoogte | 9.30 cm |
| Verpakking lengte | 40.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 8719033398580 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |