Ontdek babyslaapzak winter bruin met 3.3 tog. Met de handige deelbare rits wordt het verschonen en gebruik in iedere autostoel gemakkelijk gemaakt. Perfect aansluitende pasvorm waardoor je baby veilig kan slapen.
- Veilige pasvorm
- Warmtewaarde 3.3 tog, ideaal voor de winter
- Deelbare rits voor eenvoudig verschonen
- Geschikt voor autostoel en maxi cosi
| Product lengte | 80 cm |
|---|
| EAN | 8719033415201 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 83 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |