Ontdek de babyslaapzak winter roze van rib katoen met 3.3 tog, ook te gebruiken als winterslaap peuter. Perfecte pasvorm en een deelbare rits voor makkelijk verschonen en gebruik in de autostoel. Comfortabel en veilig slapen
- Veilige pasvorm
- Warmtewaarde 3.3 tog, ideaal voor de winter
- Deelbare rits voor eenvoudig verschonen
- Geschikt voor autostoel en maxi cosi
| Product lengte | 98 cm |
|---|
| EAN | 8719033415867 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Paars |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 103 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 98 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |