De bébé-jou luieremmer kan gebruikt worden als afvalemmer voor luiers, maar is door de geïntegreerde handgreep in de bodem ook handig voor het vullen en legen van het bad. Ideaal, want zo voorkom je zwaar tillen. De inhoud van de emmer is 14 liter, precies genoeg om een bébé-jou badje mee te vullen.
| Verpakking breedte | 291 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 283 mm |
| Verpakking lengte | 360 mm |
| Verpakkingsgewicht | 779 g |
| EAN | 8714929012441 |
|---|
| Kleur | Dear Goose |
|---|
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland |
|---|
| Geschikt voor wasbare luiers | |
|---|---|
| Inhoud luieremmer | 14 |
| Kinderslot | |
| Met bewegingssensor | |
| Met voetpedaal | |
| Type navulling | Standaard zakken |