| Product hoogte | 66 cm |
|---|---|
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 19.70 cm |
| Verpakking hoogte | 8.30 cm |
| Verpakking lengte | 28.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 8712930158530 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Zomerhoes voor het autostoeltje |
| Kleur | Fresh Grey |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|