Op zoek naar een vrolijke slaapzak voor jouw kleintje? Met de slaapzak ongevoerd interlock jersey slaapt je baby comfortabel én in de leukste printjes. Van schattige hartjes en speelse ballonnetjes tot zachte bloemetjes: er is altijd een print die perfect past bij jouw smaak en de babykamer. Bovendien zijn de printjes mooi te combineren met andere collecties van Meyco Baby, zodat je eenvoudig kunt mix & matchen.
Meer over de slaapzak
De interlock-slaapzakken zijn gemaakt van een enkele laag zachte, katoenen jersey stof. De stof voelt heerlijk aan op het gevoelige huidje van je baby, dankzij de fijne garens waaruit het is samengesteld. Met een TOG-waarde van 0.3 is de slaapzak ideaal voor de warmere zomerdagen- en nachten. De luchtige stof is soepel, ademend en comfortabel. De slaapzak heeft een fijne, veilige pasvorm die goed aansluit bij de hals en armpjes, zodat je kindje vrij kan bewegen en toch veilig slaapt.
Al onze slaapzakken zijn uitgebreid getest en voldoen aan de Europese veiligheidsnorm EN 16781.De YKK-rits over de volledige lengte voldoet eveneens aan de Europese norm en sluit van boven naar beneden, zodat het lipje (de puller) onderaan eindigt. Dit voorkomt dat je kindje zelf de rits naar beneden kan trekken en zorgt dat de halsopening altijd goed aansluit. Zo kan je baby niet in de slaapzak wegzakken en blijft de slaapomgeving veilig en comfortabel. Bovendien komt de puller niet in de buurt van het hoofdje van je kind, wat extra veiligheid biedt tijdens het slapen.
Maten
De slaapzak is verkrijgbaar in de volgende maten:
De lengte van je kindje is belangrijker dan de leeftijd bij het kiezen van de juiste maat. Een te grote slaapzak kan ervoor zorgen dat je baby wegzakt, terwijl een te kleine slaapzak de bewegingsvrijheid beperkt. De afstand tussen de voetjes en de onderkant van de slaapzak mag niet minder dan 10 cm zijn.
Voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 23.10 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 28 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| EAN | 4054703004533 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Multicoloour |
|---|---|
| Materiaal | Jersey, Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 30 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.3 |
| Minimale TOG-waarde | 0.3 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 95 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 70 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Zomer |
| Seizoensjaar | 2026 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |