Deze Meyco Baby Aankleedkussenhoes pre-washed hydrofiel doe je om je aankleedkussen, zodat jouw kindje tijdens het verschonen en aankleden lekker zacht ligt. De stof voelt zacht aan, perfect voor de tere babyhuid. De hoes is gemaakt van heerlijk zachte 100% pre-washed hydrofiel katoen, waardoor vocht goed opgenomen wordt. De kwaliteit van deze stof is heel hoog en daardoor gaat de hoes vele wasbeurten mee. Kies uit allerlei mooie effen kleuren en mix & match de hoes met de complete Meyco Baby collectie.
Tip! Leg een Meyco Baby hydrofiele luier op het aankleedkussen zodat je niet bij elk ongelukje hoeft te wassen.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je de aankleedkussenhoes langer mooi
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 217 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| EAN | 4054703483017 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco aankleedkussenhoes |
| Kleur | Offwhite |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |