Met dit Jersey Hoeslaken uit de Meyco Baby Budget Basics collectie geniet je kindje van een comfortabele (nacht)rust. Het hoeslaken is dankzij de 100% katoenen jersey kwaliteit stretchy en heerlijk zacht. Het natuurlijke materiaal ademt goed en neemt vocht uitstekend op. Je kindje geniet hierdoor van een droog en fris slaapklimaat.
Diverse kleuren en afmetingen
Het hoeslaken is verkrijgbaar in diverse kleuren. Ideaal, want hierdoor mix en matchen ze altijd perfect bij de rest van de Meyco Baby collectie én de kinderkamer. Ze zijn verkrijgbaar in de maten: 40x80/90 cm (wieg), 50x90 cm (co-sleeper), 60x120 cm (ledikant), 70x140/150 cm (junior) en 75x95 cm (boxmatras). Dankzij elastiek rondom/in de hoeken, hebben de hoeslakens de perfecte pasvorm. Voor een goede bescherming van het matras gebruik je onder het hoeslaken een molton hoeslaken.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je hoeslaken langer mooi
Meyco Baby Budget Basics collectie
De items uit de Meyco Baby Budget Basics collectie zijn verkrijgbaar in vele kleuren, uitgevoerd in kwalitatieve materialen én goed te mix & matchen met de complete Meyco Baby collectie.
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 202 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 271 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 4054703634075 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 Meyco hoeslakens |
| Kleur | Camel |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor type bed | Wieg |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Wasbaar |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |