De Meyco jersey hoeslakens zijn van 100% katoen en daardoor fijn ademend. De hoeslakens zijn verkrijgbaar in diverse kleuren bijpassend bij de Meyco collectie. Verkrijgbaar in de maten: 40 x 80/90 cm (wieg), 60 x 120 cm (ledikant) en 70 x 140/150 cm (ledikant).
Kenmerken:
- 100% katoen, dus zeer goed ademend
- Zacht en comfortabel
- Wasbaar op 60 graden Celcius, dus hygiënisch
- Geschikt voor in de droger
- Mag heet gestreken worden
- Te mix & matchen met de complete Meyco collectie
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 4054703632231 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 Meyco hoeslakens |
| Kleur | Okergeel |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor type bed | Wieg |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Wasbaar |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |