| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 199 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 267 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 4054703632262 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 Meyco hoeslakens |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor type bed | Wieg |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Wasbaar |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |