| Product gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 188 mm |
| Verpakking hoogte | 129 mm |
| Verpakking lengte | 255 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4921 g |
| EAN | 8712400119412 |
|---|
| Allergenen | Melk, Eieren, Mosterd, Glutenbevattende granen |
|---|---|
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren op kamertemperatuur. Bewaar na openen de resterende inhoud afgesloten in de koelkast en gebruik binnen 48 uur. Restjes niet opnieuw gebruiken. |
| Gebruiksaanwijzing | Belangrijk: volg altijd deze gebruiksaanwijzing. Druk vóór het openen op het dekseltje. Als het klikt, inhoud niet gebruiken. Roer de inhoud en doe de gewenste hoeveelheid op een bordje, gebruik hiervoor een plastic lepel. Bewaar resterende inhoud afgesloten in de koelkast en gebruik binnen 48 uur. Verwarm in de magnetron ca. 30 sec. op 600W. Roer na verwarmen nogmaals goed door en controleer de temperatuur. Restjes niet opnieuw gebruiken. |
| Ingrediënten | "Bloemkool Kalkoen Aardappel 34% bloemkool, water, 20% aardappel, 8,5% kalkoen, 7,7% volle melk, 3% maisbloem, koolzaadolie, maïszetmeel, peterselie. Pompoen Kip Aardappel 45% groenten (29% pompoen, 12% wortel, 4% ui), water, 11,5% aardappel, 8,5% kip, 3,7% glutenvrij tarwezetmeel, koolzaadolie, peterselie. Spaghetti Bolognese 33,28% geconcentreerd tomatenpuree, 24,8% pasta** (tarwe, ei), 13% wortel, water, 9% rundvlees, 8% doperwten, 3,5% maïszetmeel, koolzaadolie, oregano, zwarte peper. **Pastavorm kan variëren per maaltijd. Tomaat Kalkoen Pasta 46,5% tomatenpuree, 20% wortel, 15% pasta** (tarwe, ei), 8% kalkoen, water, 6% peterseliewortel, 4% prei, 2,8% tarwebloem, koolzaadolie, oregano, zwarte peper. **Pastavorm kan variëren per maaltijd." |
| Land van oorsprong | Europa |
| Vrij van | Niet van toepassing |
| Fabrikant Naam | Nutricia Nederland B.V |
|---|
| Biologisch | |
|---|---|
| Dieetvoorkeur | Zoutarm, Zonder toegevoegde suiker |
| Samenstelling babyvoedsel | Bevat dierlijk voedsel |
| Smaak | Groentemix – versie 2 |
| Type babymaaltijd | Combinatiemaaltijd |
| Aantal artikelen in verpakking | 12 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 15 maanden tot 2 jaar |
| Inhoud per verpakking | 250 g |
|---|---|
| Verpakkingsniveau | Multipack |
| - enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
|---|---|
| - meervoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| - polyolen | 0 g |
| - suikers | 1 g |
| - verzadigde vetzuren | 0.3 g |
| - zetmeel | 0 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Energie (Kcal) | 64 kcal |
| Energie (kJ) | 267 kJ |
| Koolhydraten, waarvan | 7 g |
| Vetten, waarvan | 2.2 g |
| Vezels | 2 g |
| Zout | 0.04 g |
| Inhoud | 250 g |
|---|