De Philips Avent ultra soft-fopspeen is ideaal voor een gevoelige huid. Het superzachte, flexibele schildje volgt de vorm van de wangen van je baby, voor minder plekken, minder huidirritatie en meer comfort.
Voordelen:
Meer informatie
Voordelen
| Verpakking breedte | 12.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.10 cm |
| Verpakking lengte | 13.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8710103803867 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 ultra soft-fopspenen |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |