Avonturiers opgelet! Met de nieuwe PUKY LR Trail wordt een speciale editie gelanceerd die bos en weilanden onveilig maakt. De LR Trail is voorzien van een licht aluminium frame, welke een lage instap heeft. Hierdoor is in- en uitstappen altijd gegarandeerd en is het voertuig supergemakkelijk te besturen.
Eigenschappen Puky 4131 LR Trail
| Verpakking hoogte | 9 cm |
|---|---|
| Verpakking lengte | 12 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731041310 |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4131 |
| Kleur | Rood, Zwart |
|---|---|
| Loopfiets opties | Geen opties |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale zithoogte | 49 cm |
| Minimale zithoogte | 35 cm |
| Type banden | Luchtbanden |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Max. belastbaar gewicht | 40 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage | Geen personage |