| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5.100000 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 12.50 cm |
| Verpakking lengte | 96 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.76 kg |
| Maximale stuurhoogte | 63 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 54 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731040672 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4067 |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Loopfiets opties | Handrem, Kinbeschermer, Standaard, Veiligheidshandvatten, Verstelbaar stuur, Verstelbaar zadel, Voetenplank |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale zithoogte | 49 cm |
| Minimale zithoogte | 40 cm |
| Type banden | Luchtbanden |
| Fabrikant Naam | Puky |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|