| Verpakking breedte | 50 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| EAN | 8718807030749 |
|---|---|
| Merk | Puky |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Personage van toepassing | |
|---|---|
| Type buitenspeelvoertuigaccessoire | Frametas |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geschikt voor type buitenspeelvoertuig | Loopfiets |
| Accu/batterij code | Geen batterijen |
|---|