| Product breedte | 36 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Verpakking breedte | 362 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 404 mm |
| Verpakkingsgewicht | 296 g |
| EAN | 8712864433154 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Stylingset |
| Kleur | BRUIN |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|