Altijd klaar om te vertrekken met de uiterst wendbare Quinny Zapp Flex met 3 wielen. De Quinny Zapp Flex is zeer compact opvouwbaar en heeft een zitje welke in twee richtingen te plaatsen is. Door de optionele Quinny Lux reiswieg of het Maxi-Cosi baby autostoeltje is de Quinny Zapp Flex ook een perfecte buggy vanaf de geboorte. Deze buggy heeft een XL zonnekap, die je kindje beschermt tegen de zon, een makkelijk toegankelijke boodschappenmand en waterafstotende bekleding. De Quinny Zapp Flex wordt geleverd inclusief regenhoes en adapters voor het Maxi-Cosi baby autostoeltje. Met zijn gewicht van slechts 8,8 KG (incl. zitje) is de Quinny Zapp Flex ultra lichtgewicht.
Kenmerken van Quinny Zapp Flex
•geschikt vanaf de geboorte tot ongeveer 3,5 jaar (max 15 kg.)
•omkeerbaar zitje met ligstand
•wendbaar door de drie medium zwenkwielen
•iconische zapp handgrepen
•makkelijk toegankelijke boodschappenmand
•waterafstotend textiel
•gehele buggy is klein opvouwbaar inclusief zitting.
Inclusief:
•XL Zonnekap
•Boodschappenmand
•regenhoes
•baby autostoel adapters
Te gebruiken in combinatie met:
•From-birth Cocoon (optioneel)
•Quinny Lux Reiswieg (optioneel)
•Maxi-Cosi autostoel (optioneel)
Specificaties
•Volume uitgevouwen (l x b x h) 82 x 58 x 108 cm
•Volume opgevouwen (l x b x h) 73 x 37,5 x 38,5 cm
•Gewicht 8,8 kg
| Product breedte | 58 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8.80 kg |
| Product hoogte | 108 cm |
| Product lengte | 83 cm |
| Verpakking breedte | 39 cm |
| Verpakking hoogte | 32 cm |
| Verpakking lengte | 78 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.42 kg |
| EAN | 8712930110002 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Frost, Grey |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Drie wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 73 cm |
| Product lengte ingeklapt | 38.50 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 37.50 cm |
|---|