| Product gewicht | 8.80 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Verpakking hoogte | 3.20 cm |
| Verpakking lengte | 77 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
| EAN | 8712930110026 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Red, Sand |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Drie wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 73 cm |
| Product lengte ingeklapt | 38.50 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 37.50 cm |
|---|