| Product breedte | 58 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8.8 kg |
| Product hoogte | 108 cm |
| Product lengte | 82 cm |
| Verpakking breedte | 39.50 cm |
| Verpakking hoogte | 33.50 cm |
| Verpakking lengte | 77.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11382 g |
| EAN | 8712930109983 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Graphite, Blush |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Drie wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 73 cm |
| Product lengte ingeklapt | 38.50 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 37.50 cm |
|---|