Met de SnüzPod4 Co-Sleeper – 100×49 cm. wordt voeden eenvoudig en slaap je altijd dicht bij je kindje. Gebruik de wieg vanaf de geboorte tot je kindje 6 maanden oud is. De wieg wordt geleverd met een ademend en comfortabel matras. De wieg is eenvoudig vast te maken aan de meeste bedden met de lussen. Trek de lussen aan en de wieg staat stevig en veilig naast het bed. Haal één van de zijden los om gemakkelijk toegang te hebben tot je kindje om bijvoorbeeld een speen te geven. De SnüzPod4 Co-Sleeper heeft een houten frame wat de wieg een stijlvolle uitstraling geeft.
Naast een comfortabel en ademend matras, helpt de SnüzPod4 Co-Sleeper de temperatuur van je kindje te reguleren. De wieg heeft unieke ventilatieopeningen, luchtdoorlatende netvoering en bodemventilatie. Deze kenmerken verhogen het ademend vermogen van de wieg. Bovendien heeft de wieg een reflux verhoging. Heeft je kindje last van reflux, dan bevestig je de verhoging aan één kant. Zo ligt je kindje met het bovenlichaam wat meer rechtop wat de symptomen verlicht.
Als je kindje moeite heeft om in slaap te vallen, dan gebruik je schommelstand van de SnüzPod4 Co-Sleeper om je kind heen en weer te wiegen. Ook is het mogelijk de lichtgewicht wieg van de standaard te halen en deze gebruiken op andere plekken in huis.
SnuzPod4 Bedside Crib
| Product breedte | 49 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 95 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 59 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 99 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.50 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 5060730241581 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | SnüzPod⁵ co-sleeper wieg |
| Kleur | Dove |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 40 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Co-sleeper |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |