Dit is een mooie en praktische co-sleeper SnuzPod Studio van het merk Snuz afgestemd op jouw levensstijl.
Stedelijke stijl wordt gecombineerd met optimaal slaapcomfort voor je kindje.
Er is in elk opzicht gedacht aan het gemak voor de ouders:
Specificaties:
Materiaal:
Onderhoud:
| Product breedte | 59 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 79 cm |
| Product lengte | 99 cm |
| Verpakking breedte | 44 cm |
| Verpakking hoogte | 79 cm |
| Verpakking lengte | 99 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 5060730247033 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | SnüzPod⁵ co-sleeper wieg |
| Kleur | rood |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | EU Compliance Partner |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 44 cm |
|---|---|
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Co-sleeper |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |