| Verpakking breedte | 99 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 58 cm |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 5060730245343 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | SnüzPod⁵ co-sleeper wieg |
| Kleur | Natural Oak |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 40 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Co-sleeper |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |