| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 79 cm |
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 100 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.47 kg |
| EAN | 7428470758161 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 7 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | ~ Stokke tripp trapp kinderstoel - Hazy Grey ~ Newbornset ~ Babyset- Hazy Grey (Stoelverkleiner) |
| Kleur | Soft Mint |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 136 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|