Natuurlijk duurzaam. Gemaakt van glas van medische kwaliteit dat lang meegaat en niet vlekt.
- Zachte siliconen speen buigt en rekt als een borst
- Anti-koliek ventiel voorkomt lucht in baby's buikje
- Snelle zelfsterilisatie na slechts drie minuten in de magnetron
- 100% lekvrij (zelfs ondersteboven)
- Ook nog BPA-vrij
- Wat is er inbegrepen?: 1 x 250 ml Natural Start glazen babyfles
Anti-koliek: Tommee Tippee Natural Start spenen zijn voorzien van een innovatief anti-koliek ventiel dat luchtopname voorkomt en zo darmkrampjes vermindert.
Zelfsteriliserend: Tommee Tippee Natural Start flessen steriliseren zichzelf makkelijk in slechts drie minuten in de magnetron.
Voeden in eigen tempo: De zachte siliconen speen buigt en rekt als een borst en zorgt dat je baby comfortabel en in zijn of haar eigen tempo kan drinken.
| Verpakking breedte | 8 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 5010415224385 |
|---|
| Kleur | Transparant, 250ml |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Fabrikant Naam | Mayborn (UK) Limited |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Erg duurzaam: met hun speciaal ontworpen basis in duurzaam boriumsilicaatglas zijn deze glazen flessen van nature geur-, kras- en vlekvrij Natuurlijke zuigwijze: de spenen van Tommee Tippee babyflessen zijn gemaakt van zacht silicone en gevormd als een borst om een natuurlijke zuigwijze aan te moedigen en tepelverwarring bij afwisselende borst- en flessenvoedingen te voorkomen Ingebouwd koliekwerend ventiel: Tommee Tippee Natural Start spenen hebben een koliekwerend ventiel voor bewezen beperkte luchtinname* Zelfsteriliserend: Tommee Tippee Natural Start flessen zijn de snelste en eenvoudigste zelfsteriliserende flessen op de markt*: 3 minuten in de magnetron volstaan Mors- en lekdicht: wanneer de ring, speen en dop goed vastzitten, zijn deze flessen in boriumsilicaatglas volledig lekdicht, zelfs wanneer ze ondersteboven worden gehouden, worden geschud of op de grond vallen |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0+ maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 250 ml |
|---|