Ga zorgeloos op pad met de Topmark Buggy Fenn. De Fenn is geschikt vanaf ongeveer 6 maanden tot maximaal 22 kg. Deze praktische buggy wordt geleverd met een 5-puntsveiligheidsgordel incl. comfortabele schouderpads, zodat je kleintje veilig en comfortabel in de buggy zit. Daarnaast is de rugleuning eenvoudig verstelbaar in 4 posities met slechts één hand. Zo ga je eenvoudig van zit- naar slaapstand en weer terug. Verder is de Fenn-buggy voorzien van vering op alle wielen, een ruime boodschappenmand, zon- en windkap en een verstelbare voetensteun.
Topmark Buggy Fenn
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 107 cm |
| Product lengte | 67 cm |
| Verpakking breedte | 20.50 cm |
| Verpakking hoogte | 25.50 cm |
| Verpakking lengte | 107 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.80 kg |
| EAN | 8717154586848 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Garantie vervalt door overbelasting of onjuist inklappen |
| Verpakkingsinhoud | Buggy frame met mandje en achterwielen 2 stuks zwenk voorwielblokken Zonnekap |
| Kleur | Black (2023) |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Staal, Polyester |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | Topmark b.v. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Introductie | 6.2022 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 107 cm |
| Product lengte ingeklapt | 26 cm |
| Type buggy | Paraplu buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 4 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 27 cm |
|---|