| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 390 kg |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 29 cm |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 289 mm |
| Verpakkingsgewicht | 388 g |
| EAN | 4511890211934 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki Stylingset Achter |
| Kleur | Kurumi Brown |
|---|
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |