HET BESTE VAN TWEE WERELDEN De Hyban 2.0 combineert een bijzonder robuuste harde schaal met grote ventilatieopeningen. De grote hoofdreflectoren en meerdere extra reflectoren zorgen ervoor dat de fietser altijd goed te zien is – dag en nacht. Samen met het geïntegreerde, heldere LED-achterlicht maakt het de Hyban tot de perfecte helm voor dagelijks gebruik in de stad. Een van de lichtste harde helmen op de markt!
| Product gewicht | 0.48 kg |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 251 mm |
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Verpakking lengte | 338 mm |
| Verpakkingsgewicht | 952 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318869044 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | ABUS |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Hoofdomtrek | 60-65 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | XL |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 63 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |