| Verpakking breedte | 129 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 39 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720576160329 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720576160329 |
| Kleur | Alpaca |
|---|
| Fabrikant Naam | Intex Trading B.V. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Instantie keurmerk | INTERTEK Italia S.p.A. |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Dier |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|