| Verpakking breedte | 195 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 213 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7432234155134 |
| Merk | Swim Essentials |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7432234155134 |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. aanbevolen gewicht | 11 kg |
| Max. belastbaar gewicht | 11 kg |
| Personage van toepassing |