| Product breedte | 8.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product lengte | 8.50 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| Aantal lichtpunten | 1 |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720299864061 |
| Merk | Aynlights |
| Verpakkingsinhoud | Aynlights Slimme sterrenprojector Kabel handleiding |
| Bediening via mobiele app |
|---|
| Kleur | Astronaut Sterrenprojector - Compact - Afstandsbediening - ZWART |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans |
|---|
| Aansluitspanning | 5 V |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Kleur licht | RGBW |
| Levensduur lichtbronnen | 2 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | |
| Speciaal voor kinderen | |
| Voedingstype | Netstroom |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | |
| Met dimfunctie | |
| Patroon | Gekleurd |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Fitting | Geen fitting |
|---|---|
| Lumen per lichtpunt | 531 lm |
| Snoerlengte | 1 m |