Tover elke ruimte om tot een rustgevende omgeving met deze Wave Vinyl-projector ! Het positieve effect dat licht en muziek hebben op ons humeur zijn al langer bewezen. Met de Waveglow Vinyl-Speaker creëert u de perfecte sfeer in elke situatie.
Voordelen
De Aynlights® Wave Vinyl-projector r heeft een Uniek en Stijlvol ontwerp geinspireerd op de klassieke platenspeler. De Waveglow Vinyl-Speaker heeft een ingebouwde whitenoise modus , een krachtige Bluetooth speaker en een ingebouwde aurora-lichtprojector. Omdat de Wave Vinyl-projector op te laden is kun je hem ook zonder kabel volledig draadloos gebruiken. Hierdoor kun je de Waveglow overal plaatsen waar je maar wilt.
Gemakkelijk in gebruik
Bedien de aynlights® Wave Vinyl-projector simpelweg met de knopjes op het apparaat. Verbind eenvoudig met je telefoon via bluetooth en luister je favoriete muziek met kraakhelder geluid.
Kraakhelder geluid & wave effecten
De aynlights® Wave Vinyl-projectorr projecteert een prachte golfachtige noorderlicht patroon op de muren en plafond. Je kunt kiezen uit 3 verlichtingstanden. Waarbij het licht meedraait op de maat van de muziek .
Belangrijkste Kenmerken
Veelgestelde Vragen:
100% Tevredenheidsgarantie
Bij ons staat de klant op één en daarom kun je wanneer je niet helemaal tevreden bent met de sterren projector, het product binnen 30 dagen gratis retour sturen en jouw aankoopbedrag volledig terugkrijgen. Ook geniet u vandaag van gratis verzending!
| Product breedte | 14.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 165 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| Aantal lichtpunten | 1 |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720892451293 |
| Merk | Aynlights |
| Verpakkingsinhoud | Aynlights Slimme sterrenprojector Kabel handleiding |
| Bediening via mobiele app |
|---|
| Kleur | Waveglow Vinyl-Speaker - Lime Green |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans |
|---|
| Aansluitspanning | 5 V |
|---|---|
| Accuduur | Tot 10 uur |
| Bluetooth | |
| Levensduur lichtbronnen | 2 jaar |
| Maakt geluid | |
| Speciaal voor kinderen | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | USB |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | |
| Met dimfunctie | |
| Patroon | Gekleurd |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Fitting | Geen fitting |
|---|---|
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Lumen per lichtpunt | 531 lm |
| Snoerlengte | 1 m |