Tover elke ruimte om tot een rustgevende omgeving met onze Wave cube projector! Het positieve effect dat licht heeft op ons humeur is al langer bewezen. Met deze Wave cube creëert u de perfecte sfeer in elke situatie.
Voordelen
De Aynlights® Wave Cube lamp heeft een Duurzaam en Stijlvol Ontwerp met zijn stevige Houten basis en kristalachtige glas ziet de Wave cube er niet alleen stijlvol uit maar is deze ook opgewassen tegen een stootje. De Wave cube kan door het kristalachtige glas tevens een zeer grote ruimte verlichten. Omdat de lamp draadloos te gebruiken kun je de lamp overal in huis plaatsen.
Gemakkelijk te bedienen
Bedien de Aynlights® Wave Cube simpelweg met de bijgeleverde afstandsbediening. De afstandbediening is zeer simpel in gebruik doormiddel van de intuïtieve knoppen. Selecteer de gewenste kleur op de afstandsbediening en het licht veranderd van kleur!
16 kleuren & wave effecten
De Aynlights® Wave cube projecteert een prachte golfachtige noorderlicht patroon op de muren en plafond. Je kunt kiezen uit 16 noorderlicht kleuren waarbij je het lichteffect naar wens kunt aanpassen. Zo kun je onder andere de draaisnelheid van het licht beinvloeden, verschillende partystanden selecteren en kun je ook bepalen hoe helder je het licht wil projecteren.
Belangrijkste Kenmerken
Veelgestelde Vragen:
100% Tevredenheidsgarantie
Bij ons staat de klant op één en daarom kun je wanneer je niet helemaal tevreden bent met de sterren projector, het product binnen 30 dagen gratis retour sturen en jouw aankoopbedrag volledig terugkrijgen. Ook geniet u vandaag van gratis verzending!
| Product breedte | 13 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 13.50 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| Aantal lichtpunten | 1 |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8719327749494 |
| Merk | Aynlights |
| Verpakkingsinhoud | Aynlights Slimme sterrenprojector Kabel handleiding |
| Bediening via mobiele app |
|---|
| Kleur | Noorderlicht projector - Model 2025 |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans |
|---|
| Aansluitspanning | 5 V |
|---|---|
| Accuduur | Geen accu |
| Bluetooth | |
| Kleur licht | RGBW |
| Levensduur lichtbronnen | 2 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | |
| Maakt geluid | |
| Speciaal voor kinderen | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Batterij |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | |
| Met dimfunctie | |
| Patroon | Gekleurd |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Fitting | Geen fitting |
|---|---|
| Lumen per lichtpunt | 531 lm |
| Snoerlengte | 1 m |